Masáže těla nám navozují stav hluboké relaxace a obnovení energie

Příznivě působí na fyzický i duševní stav klienta a eliminuje toxické látky z organismu.

V našem studiu nabízíme klientům:

Rekondiční masáže

Nejen unavená záda a šíje si zaslouží naši péči. U nás věnujeme pozornost především Vašim nožkám a také stále více namáhaným rukám. Můžete si vybrat jakoukoli kombinaci masírovaných partií nebo 120 minutovou masáž celého těla.

Ayus Lomi

Exkluzivní relaxační masáž celého těla.
Fascinující ošetření Ayus Lomi kombinuje po století známé ošetřující rituály novým moderním způsobem – principy Ayurvédského učení s havajskou Lomo-Lomi-Nuii masáží. Je to spojení dvou relaxačních světů. Místnost naplňují exotické vůně, lehké masážní tahy a protahování končetin zcela uvolní celé tělo. Hlavním cílem ošetření Ayus Lomi je, aby klient získal zpět dokonalou duševní i tělesnou rovnováhu.

Relaxační masáž chodidel

Masáž chodidel pozitivně působí na celý organismus a zmírňuje pocit únavy a stresu. Správné uvolnění chodidel podporuje proudění energie a přispívá k obnově vnitřní harmonie. Tlakovou stimulací jednotlivých reflexních plošek, které jsou energeticky i nervově propojeny s orgány, lze navíc odhalit skryté zdravotní problémy.

Masáž chodidel Vám provedeme v rámci kosmetiky pro ještě větší relaxaci a uvolnění nebo jako samotné ošetření.

Kašmírový zábal těla

Dopřejte svému tělu hydrataci a výživu v podobě kašmírového zábalu a navraťte tak vaší pokožce její hedvábnost a jemnost na dotek.

Současně si vychutnejte uvolňující masáž těla, chodidel a vlasové pokožky. Po intenzivním ošetření se budete cítit jako nový člověk – zcela hluboce uvolněn, s novou sílou a vyhlazenou pokožkou.