Kavitace

pred / po

Kavitace je moderní bezbolestná a vysoce účinná forma liposukce.

Principem kavitace je narušení membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Jedná se o bezpečnou neinvazivní "liposukci" určenou k redukci lokálně nahromaděných tukových polštářků, které jsou jinak jen obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Je to momentálně nejefektivnější prostředek, který zmírňuje projevy celulitidy a modeluje postavu. Výsledky jsou jasně viditelné již po vašem prvním bezbolestném ošetření.

Neinvazivní liposukce je tedy založena na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku a následné lymfodrenáže, která několikanásobně zvyšuje účinek samotné kavitace.

V našem kosmetickém studiu pracujeme s přístrojem Kavitace Medica Technology , který nabízí klientům unikátní kombinaci technologií: Intenzivní ultrazvukovou terapii – při stimulaci tukové tkáně uvolňujeme jednotlivé tukové buňky a tyto převádíme na mastné kyseliny, které může tělo ihned spotřebovat, případně mohou být z těla vyplaveny mízní soustavou, případně prostřednictvím ledvin a jater formou moči a potu. Podtlakovou vákuovou stimulační masáž a lymfatickou masáž speciální motorovou rotační koncovkou – pomáhá odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky, urychluje krevní a lymfatický oběh

ultrazvuková liposukce

Přednosti kavitace

  • redukuje tukové polštáře, které jsou těžko odstranitelné dietou či cvičením
  • modeluje postavu
  • odstraňuje celulitidu
  • ošetření je bezbolestné, není potřeba žádné období rekonvalescence
  • nedochází k narušení integriti pokožky
  • výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření
  • ošetření je vhodné pro ženy i muže, pro všechny fototypy a věkové kategorie
  • celé ošetření dále stimuluje lymfatický, stimuluje svalová vlákna
  • zlepšuje elasticitu pokožky
  • regeneruje a detoxikuje kožní buňky a podkoží

Průběh ošetření

vstupní konzultace
40 minut ultrazvuková liposukce požadované partie
15 minut přístrojová lymfodrenáž

Cena

Od 1.4.2012 v našem salonu došlo k výraznému snížení ceny za ošetření těla neinvazivní liposukcí.

sleva kavitace

Při 4 a více sezení nabízíme výhodnější ceny dle aktuální měsíční akce.

Moc rády vám pomůžeme s nadbytečnými kilami, celulitidou a všemi pro vas problematickými partiemi. Viditelný výsledek až 4cm za 1 ošetření.

Před ošetřením

je důležité dodržovat pitný režim 3 litry tekutin denně (nejlépe vodu) a to již cca 2 dny před návštěvou. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování tukových buněk. Po liposukci doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.